Yurt içi Turlarımız

Muhteşem İstanbul

1.Gün: Havaalanında karşılanma, otele transfer. Serbest zaman

2.Gün: Sabah kahvaltısından sonra tam günlük şehir turunuz için otelden hareket. Turumuz esnasında görülecek yerler: Sultanahmet Meydanı, Alman Çeşmesi, Hipodrom, Dikilitaş, Sultanahmet Camii, Ayasofta Müzesi, Topkapı Sarayı, Kapalıçarşı. Öğle yemeğimiz tur esnasında Topkapı Sarayı'nın içindeki muhteşem İ ve Boğaz manzaralı Konyalı restaurant'ta alınacaktır. Tur sonrası otele dönüş.

3.Gün: Sabah kahvaltısından sonra tam günlük şehir turumuz için otelden rehberimiz eşliğinde hareket. Tur esnasında görülecek yerler: Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy Meydanı ve Ortaköy Camii, Tekne ile Boğaz turu. Tur sonrası otele dönüş.

4.Gün: Kahvaltıdan sonra uçuş saatinize kadar serbest zaman ve havalimanına transfer.

İstanbul Bursa

1.Gün : Havaalanında karşılanma, otele transfer. Serbest zaman.

2.Gün :Sabah kahvaltısından sonra tam günlük şehir turunuz için otelden hareket. Turumuz esnasında görülecek yerler: Sultanahmet Meydanı, Alman Çeşmesi, Hipodrom, Dikilitaş, Sultanahmet Camii, Ayasofta Müzesi, Topkapı Sarayı, Kapalıçarşı. Öğle yemeğimiz tur esnasında Topkapı Sarayı'nın içindeki muhteşem İstanbul ve Boğaz manzaralı Konyalı restaurant'ta alınacaktır. Tur sonrası otele dönüş.

3.Gün :Sabah kahvaltısından sonra rehberimiz eşliğinde Bursa turumuz için otelden hareket. Bursa'da görülecek yerler; Ulucamii Yeşil Camii, Yeşil Türbe, Kapalı Çarşı ve içindeki İpek Pazarı ve Uludağ'da sucuk keyfinden sonra İstanbul hareket.

4.Gün :Kahvaltı'dan sonra uçuş saatinize kadar serbest zaman. Havaalanına transfer.

Kapadokya

1.Gün : Atatürk Hava Limanın'da Türk Hava Yolları kontuarı önünde rehberiniz ile buluşma. Nevşehir yada Kayseri'ye hareket. Havaalanında bizi bekleyen rehberimiz eşliğinde otelimize transfer.

2.Gün : Sabah kahvaltıdan sonra tam günlük şehir turumuz için otelden hareket. Tur esnasında görülecek yerler; Kaymaklı Yeraltı Şehri, Soğanlı Vadisi, Şahin Efendi - Sobessos, Keşlik Manastırı, Medrese, Mustafa Paşa. Tur sonrası otele dönüş.

3.Gün : Sabah kahvaltıdan sonra tam günlük şehir turumuz için otelden hareket. Devrent Vadisi, Zelve Açık Hava Müzesi, Paşabağ, Avanos, Göreme Açık Hava Müzesi, Uçhisar Kaya Kalesi. Tur sonrası otele dönüş.

4.Gün :Sabah kahvaltıdan sonra Ihlara Vadisi'ne hareket. Gezinin ardından Kayseri /Nevşehir havaalanına transfer ve İstanbul'a uçuş.

İzmir & Efes

1.Gün : Atatürk Hava Limanı iç hatlarda rehberiniz ile buluşma ve İzmir'e hareket. İzmir Havalimanından özel otobüsümüz ile Kuşadası'na hareket ve serbest zaman.

2.Gün :Sabah kahvaltısından sonra tam günlük Efes turunuz için otelden hareket. Turumuz esnasında görülecek yerler: Artemis Tapınağı, Meryem Ana'nın Evi, Arkeoloji Müzesi ve Efes Harabelerinin gezilmesinin ardından İzmir Havaalanına transfer ve İstanbul'a hareket.

Bu turumuzu Bodrum , Pamukkale yada Kapadokya ile kombine edebiliriz.

Hasankeyf & Mardin & Midyat Turu

1.Gün : Atatürk Hava Limanı iç hatlarda rehberiniz ile buluşma ve Diyarbakır’a hareket. Gezilecek yerler; Hasankeyf Kalesi, Zeynel Bey Türbesi, Köprü, Küçük Saray ve Büyük Saray Tur sonrası Mardin'deki otelimize transfer.

2.Gün :Sabahleyin otelde alınacak kahvaltıdan sonra Dara Harabelerine hareket. Zindan Suruçları, Güneş Tapınağı ve sunaklarının görülmesinin ardından Midyat’a hareket.Deyrul Umur Manastırı ve Kasımiye Medrese'sinin gezilmesinden sonra serbest zaman.

3.Gün : Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Mardin Sit alanlarının gezilmesi.(Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Latifiye Cami,Ulu Cami, Tellallar Çarşısı,Hatuniye Medresesi , Deyrul Zaferan Manastırı) . Tur sonrası otelimize dönüş.

4.Gün :Sabah kahvaltısının ardından İstanbul uçuşumuz için havaalanına transfer.

Doğu Karadeniz Turu

1.Gün:Atatürk Hava Limanı iç hatlarda rehberiniz ile buluşma ve Trabzon'a hareket. Havalimanında özel aracımız ile Of'a hareket. Buradaki çay fabrikasının ziyaretinin ardından Sultanmurat yaylasına hareket ediyoruz. Yayla yürüyüşünün ardından otelimize transfer.

2.Gün :Bugünkü turumuzda görülecek yerler: Uzungöl, Demirkapı Yaylası, Hopa (Sarp Sınır Kapısı ) . Tur sonrası Rize'ye dönüyoruz.

3.Gün : Bugünkü turumuzda görülecek yerler: Fıtına Deresi, Ayder Yaylası ve Zilkale. Tur sonrası Trabzon'da konaklayacağımız otelimize gidiyoruz.

4.Gün : Bugünkü turumuzda görülecek yerler: Trabzon, Değirmendere Vadisi, Sümela Manastırı.
Tur sonrası havaalanına transfer ve İstanbul'a uçuş.

Yurt dışı Turlarımız

Münferit ve Grup Turlarınız için...

Münferit yada Grup seyahatleriniz için biz buradayız....

Dünyanın her yerine dileğiniz doğrultusunda size ve dostlarınıza özel programlar hazırlıyoruz. İster münferit ister grup halinde seyahat etmek isteyin bize sadece gitmek istediğiniz yada hayal ettiğiniz tatili anlatın ve gerisini bize bırakın. Hayallerinizi bizimle paylaşın ve bizde hayallerinizi gerçekleştireli

Boğaz ve Ada Turlarımız, Mavi Yolculuk

Boğaz Turlarımız

İstanbul'u Boğaz'dan keşfe ne dersiniz?
Boğaziçi kıyılarına bir kol uzaklıkta denize vurmuş ay ışığına dokunmak ve dostlarınızla unutamayacağınız bir organizasyon yaşamak ister misiniz? 10 kişiden 1000 kişiye kadar taka tipi, yat tipi ve restoran tipi teknelerimizle düğün , şirket toplantıları , seminer ve davet organizasyonlarımızla hizmetinizdeyiz.

Ada Turlarımız

Prens Adaları...
Adalar bölgesine yapılacak turlarda, İstanbul Boğazı'ndan Marmara' ya açılınır ve Adalar' a varıldığında denizin en temiz olduğu yerde demir atılıp isteyen misafirlerimiz yüzebilir yada teknemizin barbeküsünde hazırlanan özel yemeklerimizi tadarak adalarımız tüm muhteşemliğiyle izlenir. Bu doyumsuz manzaradan sonra dönüş yolculuğu başlar ve kalkış noktamızda turumuz son bulur

Mavi Yolculuk

Ege Akdeniz Tekne Turları...
Sadece size özel ailenize veya grubunuzun kişi sayısına göre 6-16 kişi kapasiteli yat ve teknelerle Bodrum, Datca, Göcek, Fethiye, Marmaris, Kaş, Kalkan, Olimpos, Antalya kıyılarında istediğiniz sürece kalabileceğiniz size ait koylar, adalar, plajlar, yürüyüş ve yüzme molaları…