This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our use of cookies.

Muhteşem İstanbul...

1.Gün : Havaalanında karşılanma, otele transfer. Serbest zaman

2.Gün : Sabah kahvaltısından sonra tam günlük şehir turunuz için otelden hareket. Turumuz esnasında görülecek yerler: Sultanahmet Meydanı, Alman Çeşmesi, Hipodrom, Dikilitaş, Sultanahmet Camii, Ayasofta Müzesi, Topkapı Sarayı, Kapalıçarşı. Öğle yemeğimiz tur esnasında Topkapı Sarayı'nın içindeki muhteşem İstanbul ve Boğaz manzaralı Konyalı restaurant'ta alınacaktır. Tur sonrası otele dönüş.

3.Gün: Sabah kahvaltısından sonra tam günlük şehir turumuz için otelden rehberimiz eşliğinde hareket. Tur esnasında görülecek yerler: Dolmabahçe Sarayı, Ortaköy Meydanı ve Ortaköy Camii, Tekne ile Boğaz turu. Tur sonrası otele dönüş.

4.Gün: Kahvaltıdan sonra uçuş saatinize kadar serbest zaman ve havalimanına transfer.

Istanbul & Bursa

1.Gün : Havaalanında karşılanma, otele transfer. Serbest zaman.

2.Gün :Sabah kahvaltısından sonra tam günlük şehir turunuz için otelden hareket. Turumuz esnasında görülecek yerler: Sultanahmet Meydanı, Alman Çeşmesi, Hipodrom, Dikilitaş, Sultanahmet Camii, Ayasofta Müzesi, Topkapı Sarayı, Kapalıçarşı. Öğle yemeğimiz tur esnasında Topkapı Sarayı'nın içindeki muhteşem İstanbul ve Boğaz manzaralı Konyalı restaurant'ta alınacaktır. Tur sonrası otele dönüş.

3.Gün :Sabah kahvaltısından sonra rehberimiz eşliğinde Bursa turumuz için otelden hareket. Bursa'da görülecek yerler; Ulucamii Yeşil Camii, Yeşil Türbe, Kapalı Çarşı ve içindeki İpek Pazarı ve Uludağ'da sucuk keyfinden sonra İstanbul hareket.

4.Gün :Kahvaltı'dan sonra uçuş saatinize kadar serbest zaman. Havaalanına transfer.

Kapadokya

Atların Ülkesi..

1.Gün : Atatürk Hava Limanın'da Türk Hava Yolları kontuarı önünde rehberiniz ile buluşma. Nevşehir yada Kayseri'ye hareket. Havaalanında bizi bekleyen rehberimiz eşliğinde otelimize transfer.

2.Gün : Sabah kahvaltıdan sonra tam günlük şehir turumuz için otelden hareket. Tur esnasında görülecek yerler; Kaymaklı Yeraltı Şehri, Soğanlı Vadisi, Şahin Efendi - Sobessos, Keşlik Manastırı, Medrese, Mustafa Paşa. Tur sonrası otele dönüş.

3.Gün : Sabah kahvaltıdan sonra tam günlük şehir turumuz için otelden hareket. Devrent Vadisi, Zelve Açık Hava Müzesi, Paşabağ, Avanos, Göreme Açık Hava Müzesi, Uçhisar Kaya Kalesi. Tur sonrası otele dönüş.

4.Gün :Sabah kahvaltıdan sonra Ihlara Vadisi'ne hareket. Gezinin ardından Kayseri /Nevşehir havaalanına transfer ve İstanbul'a uçuş.

İzmir & Efes

1.Gün : Atatürk Hava Limanı iç hatlarda rehberiniz ile buluşma ve İzmir'e hareket. İzmir Havalimanından özel otobüsümüz ile Kuşadası'na hareket ve serbest zaman.

2.Gün :Sabah kahvaltısından sonra tam günlük Efes turunuz için otelden hareket. Turumuz esnasında görülecek yerler: Artemis Tapınağı, Meryem Ana'nın Evi, Arkeoloji Müzesi ve Efes Harabelerinin gezilmesinin ardından İzmir Havaalanına transfer ve İstanbul'a hareket.

Bu turumuzu Bodrum , Pamukkale yada Kapadokya ile kombine edebiliriz.

Hasankeyf & Mardin & Midyat Turu ...

1.Gün : Atatürk Hava Limanı iç hatlarda rehberiniz ile buluşma ve Diyarbakır’a hareket. Gezilecek yerler; Hasankeyf Kalesi, Zeynel Bey Türbesi, Köprü, Küçük Saray ve Büyük Saray Tur sonrası Mardin'deki otelimize transfer.

2.Gün :Sabahleyin otelde alınacak kahvaltıdan sonra Dara Harabelerine hareket. Zindan Suruçları, Güneş Tapınağı ve sunaklarının görülmesinin ardından Midyat’a hareket.Deyrul Umur Manastırı ve Kasımiye Medrese'sinin gezilmesinden sonra serbest zaman.

3.Gün : Otelde alınacak sabah kahvaltısının ardından Mardin Sit alanlarının gezilmesi.(Kırklar Kilisesi, Mardin Müzesi, Latifiye Cami,Ulu Cami, Tellallar Çarşısı,Hatuniye Medresesi , Deyrul Zaferan Manastırı) . Tur sonrası otelimize dönüş.

4.Gün :Sabah kahvaltısının ardından İstanbul uçuşumuz için havaalanına transfer.

Doğu Karadeniz Turu ...

1.Gün:Atatürk Hava Limanı iç hatlarda rehberiniz ile buluşma ve Trabzon'a hareket. Havalimanında özel aracımız ile Of'a hareket. Buradaki çay fabrikasının ziyaretinin ardından Sultanmurat yaylasına hareket ediyoruz. Yayla yürüyüşünün ardından otelimize transfer.

2.Gün :Bugünkü turumuzda görülecek yerler: Uzungöl, Demirkapı Yaylası, Hopa (Sarp Sınır Kapısı ) . Tur sonrası Rize'ye dönüyoruz.

3.Gün : Bugünkü turumuzda görülecek yerler: Fıtına Deresi, Ayder Yaylası ve Zilkale. Tur sonrası Trabzon'da konaklayacağımız otelimize gidiyoruz.

4.Gün : Bugünkü turumuzda görülecek yerler: Trabzon, Değirmendere Vadisi, Sümela Manastırı.
Tur sonrası havaalanına transfer ve İstanbul'a uçuş.