This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our use of cookies.

Türk Hava Yolları'ndan Mauritus promosyonu...

USD749'dan başlayan fiyatlar...

Türk Hava Yolları'ndan Zanzibar, Tanzanya,Mozambik, USD799'dan başlayan fiyatlar ile....

Türk Hava Yolları Vancouver Uçuşları 09 Haziran'dan itibaren başlayacak...

Faydalı Bilgiler

1 Haziran 2018 tarihinden itibaren Güney Afrika Cumhuriyeti’ne seyahat edecek olan 18 yaş altı çocuklar için, Güney Afrika Cumhuriyeti makamları ülkeye girişte “doğum sertifikası” (unabridged birth certificate) talep edecektir. Türkiye’de doğum sertifikası olmadığı için, Nüfus Müdürlükleri’nden alınan Nüfus Kayıt Örneği yeminli tercümanda tercüme ettirildikten sonra doğum sertifikası yerine geçecektir. Güney Afrika’da mukim Türk vatandaşları da Büyükelçiliğimizden Nüfus Kayıt Örneğini temin edebilirler.

Yurtiçi ve yurt dışı araç kiralama ve Transfer....

Araç kiralama, havaalanı ve fuar merkezleri transferleri

COVO Ekibi

Covo Seyahat ve Turizm A.Ş olarak Turizm Bakanlığı tarafından lisanslı , 1959 yılından beri IATA üyesi bir seyahat acentasıyız. Ayrıca Lufthansa Hava Yollarının kurmuş olduğu ve her ülkenin birkaç seçkin acentesinin dahil edildiği Lufthansa City Center acenteler zincirinin bir üyesi olarak hizmet vermekteyiz.

Acenta Hizmetlerimiz Kapsamında ;Tüm havayollarının biletlerinin satışı,yurt içi ve yurtdışında alternetifli otel rezervasyonları, yurt içi ve yurt dışında araç kiralama, yurt içi ve yurt dışında havaalanı-otel-havaalanı transferleri, yurtdışından gelecek misafirlerinizin Türkiye 'deki seyahat organizasyonları, kişiye özel seyahat programları,toplantı seminer organizasyonları,bayi gezileri, vize işlemleri bulunmaktadır.

LCC Symphony

LCC Symphony - the current Image movie of Lufthansa City Center, tailor-made holidays throughout the globe! Available in 7 languages - Lufthansa City Center - 5500 employees in 650 travel agencies in over 80 countries worldwide! Join us on a visual journey...